Трансфер з вокзалу, на вокзал за фіксованою вартістю.


Трансфери вокзал

Кожен раз, коли ми збираємося в дальню поїздку, перед нами постає відразу декілька питань, які потрібно вирішити. І моменти з пошуком квитків на поїзд або літак, бронювання готелю, планування всіх маршрутів і складання загального плану дій здається повним списком. Чи не так? Але яка перша думка вам приходить в голову, коли ви вже зробили все, що знаходиться в списку вище? Правильно - трансфер на вокзал, або в аеропорт. Як не дивно, але цей пункт багато хто чомусь відносять до останнього за важливістю, але в день відправлення, під ризиком спізнитися на поїзд або літак, ми починаємо лаяти себе за те, що не зайнялися цим питанням завчасно.

Наша компанія із задоволенням візьме на себе всі тяготи і відповідальність за даний пункт на себе. Все, що вам потрібно, це повідомити нам основну інформацію: коли, звідки і куди вам потрібно потрапити. Ми розрахуємо найбільш корисний і оптимальний маршрут для того, щоб мінімізувати ризик опинитися в пробці, адже останнє, чого ви не захочете в цей момент, це спізнитися на рейс стоячи у важкому трафіку, що останнім часом є досить частим явищем у нашому чудовому місті.

Якщо ви плануєте поїздку великою компанією друзів, чи їдете у відпустку всією сім'єю, ми запропонуємо для вас трансфер в аеропорт або на вокзал на мікроавтобусі. Наш автопарк має багатьма місткими намистом, які зможуть задовольнити будь-яку кількість посадочних місць. Навіть якщо ви збираєтеся перевезти цілу футбольну команду з тренерським складом, масажистами і невеликою групою підтримки, ми обов'язково щось придумаємо для вас.

Аналогічна ситуація стосується й зустрічі клієнтів в аеропортах і на вокзалах. Ми з радістю зустрінемо вас або вашу делегацію в точно зазначений час і допоможемо дістатися до місця призначення максимально швидко, комфортно і безпечно. Навіть якщо ви не зможете особисто бути присутнім на зустрічі важливого гостя, ми обов'язково організуємо його трансфер з аеропорту або вокзалу і супроводимо клієнта від етапу зустрічі з табличкою, до допомоги з витягом багажу за місцем призначення.

Трансфер з аеропорту/вокзалу додому, це дуже зручна послуга. Згадайте, скільки разів по прибуттю додому ви викликали таксі, яке обов'язково запізнювалось, стояло в заторах і ви були змушені чекати водія як манну небесну. З послугою трансферу від нашої компанії все, що вам потрібно зробити, це зв'язатися з нами, назвати: дату, час, номер рейсу, або поїзда (при потребі) і кількість пасажирів. В іншому ми подбаємо про те, щоб ваша поїздка додому нічим не була затьмарена. Ви можете бути твердо впевнені в тому, що вас будуть завчасно очікувати на місці зустрічі. Цей пункт обов'язковий до виконання, чого б нам це не коштувало. Ми шануємо ваш час.

Окремо хочеться поговорити і про цінову політику сучасних перевізників. Сьогодні вартість таксі з аеропорту або вокзалу, м'яко кажучи, завищена. Через безальтернативність для приїжджаючих, служби таксі і приватники встановлюють необґрунтовані цінники на власні послуги, які в окремих випадках у десятки разів вище норми. Наша транспортна компанія пропонує трансферні послуги з аеропорту/вокзалу за фіксованою вартістю і замовляючи будь-яку з наших послуг ви можете бути спокійні за те, що ваш цінник виявиться стабільним і не зміниться з дня замовлення, на день фактичного виконання замовлення. Ваш комфорт і безпека за подібною ціною - наш пріоритет #1. Найкращий наш клієнт - постійний клієнт і про це правило ми ніколи не забуваємо!

Поділитися: