Послуги трансфера по Києву і області.


Трансфер Київ

Київ по праву вважається одним з найкрасивіших і найбагатших власною історією міст світу. Живучи тут, ми можемо недооцінювати історичні багатства нашої столиці, проте було б дивно заперечувати величезний внесок Києва в культурну спадщину країни.

Київ у всі часи активно розвивався і вважався найважливішим транспортним і торговим шляхом наших земель. Мало що змінилося і в наші дні. Щороку кількість особистого та комерційного транспорту в Києві і області невпинно зростає і практично кожен рік показує рекордні темпи зростання продажу одиниць транспорту на душу населення. В таких умовах послуги трансферу по Києву і області стають як ніколи актуальними та користуються небувалим попитом.

Якщо раніше подібними послугами користувалися далеко не всі, оскільки поле діяльності спеціалізованих компаній було досить обмежена, то в наш час трансферними послугами від будь-якої транспортної компанії може скористатися практично кожен. Висока конкуренція на ринку призвела всіх гравців до оптимального ціноутворення і розширення областей застосування. Тепер - трансфер по Києву може передбачати як одноразове перевезення пасажира з точки “А” в точку “Б”, так і послуги регулярної розвезення персоналу для компаній.

На правах дослідної транспортної компанії (більше 12 років на ринку) ми пропонуємо самий широкий спектр послуг як для фізичних, так і юридичних осіб. Який вид трансферу по місту, області або, вам не знадобився б - ми запропонуємо цілий ряд оптимальних рішень, будь то супровід офіційної делегації по місту, або оренда автобуса для весілля. З нами ви отримаєте повний спектр послуг за оптимальною ціною.

Якщо вам буде потрібно трансфер по місту з метою туристичного ознайомлення, ми зможемо запропонувати вам найбільш цікавий маршрут, під час проходження якого ви і ваші гості побачите найбільш значущі культурні та історичні місця нашого чудового міста, чия історія налічує щонайменше 1500 років. Якщо у вас є особливі переваги за маршрутом прямування, то ми обов'язково врахуємо всі ваші побажання і будемо готові виконати ваше замовлення навіть з самими складними маршрутними відгалуженнями.

У випадку, якщо вам потрібно максимально швидке подолання відстані до необхідної точки, але ви не знаєте специфіки складного столичного трафіку, ми з радістю запропонуємо вам найбільш оптимальні варіанти для того, щоб ви так і не познайомилися зі знаменитими київськими пробками.

Аналогічні умови ми зможемо запропонувати, якщо вам потрібно оренда мікроавтобуса по київській області. Куди б вам не треба було потрапити, наша компанія виконає вашу будь-яку трансферну вимогу. Ми врахуємо не тільки відстань, ситуацію на дорогах і специфіку маршруту, ми запропонуємо вам вибір автобусів з нашого автопарку. У числі наших транспортних одиниць ви зможете вибрати для себе і вашої групи найбільш підходящий варіант. Ми задовольнимо будь-які ваші вимоги по кількості посадочних місць, рівнем комфортності та економічності в дорозі.

Аналогічним чином ми підходимо до формування трансферної ціни. Ми завжди пропонуємо нашим клієнтам більш оптимальний трансферний маршрут, щоб в результаті ви отримали меншу вартість на оренду нашого автобуса. З формування кожного замовлення ми підходимо з особливою увагою і повагою. Ми цінуємо ваш комфорт, ваш бюджет і вашу безпеку. Саме з цієї причини ми здійснюємо будь-які трансфери по Києву і області таким чином, що 73% нових клієнтів стають нашими постійними і улюбленими партнерами з власної накопичувальної системою знижок та акційних пропозицій.

Поділитися: