Оренда автобусів, мікроавтобусів, легкових авто.


Наша транспортна компанія пропонує широкий спектр послуг для своїх клієнтів. Серед найбільш популярних на сьогоднішній день є:

  • транспортні перевезення по Києву та області;
  • перевезення по Україні;
  • оренда мікроавтобусів;
  • Оренда автобусів;
  • обслуговування різного роду заходів та багато іншого.

Ми пропонуємо зручний, швидкий і комфортний трансфер в будь-яку точку країни. Всі наші пасажири отримують гарантовано високий рівень сервісу, комфорту і безпеки. Для того щоб замовити перевезення, або орендувати транспорт, вам не обов'язково залишати заявки на сайті і заповнювати незручні реєстраційні форми. Досить замовити дзвінок нам і ми в найкоротший проміжок часу зв'яжемося з вами для уточнення всіх необхідних питань.

Незаперечною перевагою співпраці з нами є усвідомлення того, що ми не надаємо рейсові послуги з прив'язкою за чітким графіком. Ви можете регулювати маршрут, час, місце призначення як вам завгодно.

Ми - та сама транспортна компанія, яка адаптивна до власного клієнта настільки, наскільки це можливо в принципі.

Всі наші постійні клієнти, без винятку, працюють з нами з гнучкою фінансовою системою з наданням персонального графіка знижок. Транспортна компанія "АвтоТрансфер" є не тільки надійним партнером у світі пасажирських перевезень, але і залишається одним з найвигідніших перевізників на ринку України. Все, що ми робимо, ми робимо швидко, безпечно, комфортно і недорого.

Серед деяких наших послуг діє сезонна система знижок та спеціальних пропозицій. Для уточнення умов акцій і бонусних цін, замовте дзвінок менеджеру і отримайте всю найактуальнішу інформацію по всіх послуг автоперевезень складену на поточний момент.