Оренда автобуса, мікроавтобуса для розвезення персоналу.


Розвозка персоналу

Багато компаній і підприємств знаходяться за межею міста або на його околиці. У зв'язку з цим співробітникам вельми проблематично добиратися до роботи, а після закінчення робочої зміни, додому. Недосипання, зайві години очікування на зупинках і довга поїздка в громадському транспорті в хвилини годину пік - все це створює додаткове роздратування і викликає втому з-за чого взаємини в колективі можуть різко погіршитися. Що буде, якщо керівництво фірми продовжить дивитися на ситуацію крізь пальці? Відповідь очевидна - звільнення співробітників. Постійні запізнення і велика кількість витрачених грошей на проїзд негативно позначаться на бажання подальшої співпраці з вами. Тому вихід один - розвозка персоналу. У наш час дана послуга стала досить поширеним явищем.

У чому ж зручність цієї Послуги?

  • співробітники не будуть нескінченно спізнюватися на роботу;
  • лояльне ставлення робочого персоналу до начальства;
  • можливість проводити пікніки та інші заходи на природі з метою згуртованості колективу.

Погодьтеся, що далеко не кожна компанія може дозволити собі власний транспорт, персональне місце під стоянку та професійного водія. Ці дії є витратними, особливо для підприємців-початківців. Тому, щоб уникнути великих витрат варто звернутися у фірму, яка надає транспортні послуги. У тому випадку, якщо біля вашого підприємства перебувають ще кілька фірм, то можна домовитися про спільне замовлення автобусів, що значно заощадить поточні витрати. Наша компанія відповідально ставиться до бажань клієнтів. Тому ми дотримуємося встановлений вами графік, дотримуємося тимчасових рамок і заданого маршруту. Для перевезення людей наша фірма використовує комфортабельний транспорт, котра пройшла ретельну технічну перевірку. Наша компанія робить все, щоб уникнути неприємних ситуацій, але якщо вони все ж виникли, то будьте впевнені: альтернатива буде знайдена. До ваших послуг досвідчені водії з багаторічним стажем безаварійного водіння. Компанія в особі перевізника має весь перелік дозвільних документів. Ми ставимося до кожного клієнта з особливою уважністю, враховуючи всі побажання і вимоги замовника.

Вибираючи послуги нашої компанії, ви розумієте, що розвозка співробітників - це відмінний спосіб підвищити працездатність вашого колективу!

Поділитися: