Оренда автобуса на корпоративні заходи.


Автобус для заходів корпоративів

Багато компаній на сьогоднішній день користуються послугами трансферів власних працівників і делегацій на спеціальні заходи. Але кожна така дія лягає важким тягарем на непідготовлені до такого роду заходів компанії. Для того, щоб організувати автобусні перевезення вашого персоналу, або гостей, не потрібно спеціально навчений персонал, який займається організацією подібних івентів, ні аналітик, який відшукає кращу пропозицію на ринку і про все домовитися. Наша компанія надасть вам найкращий сервіс оренди корпоративного автобуса без будь-яких зайвих витрат.

Ми працюємо на ринку пасажирських перевезень вже більше 12 років і за цей час ми зуміли вибудувати ідеальні умови співпраці з корпоративними клієнтами. Перш за все, ми пропонуємо всім юридичним особам повний документальний супровід будь-якої угодою що укладається з нами. Наша компанія підтримує підписання повноцінних контрактів, будь-якої складності і тривалості зі всім необхідними юридичними участі з нашого боку. Крім того, ваша бухгалтерія залишиться в захваті від досвіду роботи з нами. Перевірено довгими роками роботи на ринку корпоративних перевезень.

Для вашої компанії доступна маса варіантів по транспортним перевезенням. Ми організовуємо туристичні виїзди в будь-яку точку країни, так і локальні пасажирські перевезення по Києву і області. Ваш персонал вимагає виїзду за місто, або вам потрібно здійснити трансфер делегації з аеропорту або вокзалу? Без проблем! Будемо раді надати до ваших послуг наші найкращі автобуси.

До речі, наш автопарк може запропонувати вам автобуси в оренду самого різного класу і рівня комфортабельності, будь то бюджетний варіант перевезення персоналу на корпоратив, або автобус люкс-класу для високопоставлених гостей компанії. Ми пропонуємо тільки найкраще з усього доступного на ринку в рамках якого бюджету.

Всі наші автобуси регулярно проходять повну технічну перевірку, рекомендовану авторизованими центрами обслуговування від виробників. Крім іншого, ми проводимо повторні і більш часті перевірки на власній обслуговуючої бази. Наші клієнти отримують тільки повне відчуття комфорту і безпеки під час подорожі на всіх наших транспортних засобах.

Другим, але не останнім пунктом гарантії безпеки людей є водії. Ми не наймаємо на роботу водіїв початкової кваліфікації. Наша компанія з особливою ретельністю підходить до вибору персоналу та щорічно тестує кожного водія для визначення професійної придатності. Тому ви можете бути максимально спокійні і розслаблені в дорозі на автобусах від компанії "АвтоТрансфер".

Всі наші послуги пропонуються по особливій формулі розрахунку фінансових взаємовідносин. У нас немає чіткого прайс-листа для всіх підряд.

Оскільки ми спеціалізуємося на персональних замовленнях, то і вартість послуг варіюється від безлічі факторів. Але що незмінно вже протягом багатьох років, так це наша фінансова гнучкість і прояв лояльності до постійних клієнтів.

Ми завжди запропонуємо вам кращу ціну на ринку за високий рівень сервісу.

Все, що вам потрібно зробити для замовлення корпоративного автобуса - ви вже зробили. Тепер, знайшовши наш сайт, зв'яжіться з нами за допомогою будь-якого зручного вам способи зв'язку і обов'язково викладіть всі деталі й суть вашого прохання в телефонній розмові, або email, з нашим менеджером. Будьте впевнені, наші менеджери обов'язково запропонують вам найбільш оптимальний варіант взаємного співробітництва, за результатами якого ви отримаєте саме те, що вам було потрібно спочатку.

Поділитися: