Компанія, якій ви можете довіряти


Про нас

Трохи сухих фактів:

Ми з'явилися 12 років тому і за цей час зібрали чимало відмінних відгуків від наших клієнтів, яких ми з радістю називаємо друзями.

Всі пасажирські трансфери здійсненні нашою компанією залишають море позитивних вражень у кожного пасажира. Причиною тому є кілька факторів:
ми любимо те, що ми робимо;
ми вміємо те, що ми робимо;
весь наш автопарк відповідає найвищим вимогам комфорту та безпеки для будь-якого пасажира;
ми пильно стежимо за технічним станом кожної одиниці транспорту і робимо все, для того, щоб ви залишилися задоволеними в результаті будь-якого досвіду спілкування з "АвтоТрансфер".

Деякі відгуки


Наша компанія здійснює пасажирські перевезення за гнучкою і адаптивною схемою. Ми підлаштовуємося під потреби навіть найвимогливіших клієнтів і регулярно переглядаємо цінову політику на догоду інтересів наших постійних пасажирів і партнерів. Якщо ви шукайте транспортного перевізника з хорошим і сучасним автопарком, досвідченими водіями і гнучкою фінансовою системою "АвтоТрансфер" - ваш правильний вибір.

Одним з переважних факторів роботи з нами є величезна варіативність та добір необхідного маршруту, часу відправлення і прибуття. Ми не нав'язуємо вам готові варіанти і час в дорозі, ви вправі самостійно вирішити, куди і коли вам потрібно прибути. Ми здійснюємо транспортні перевезення цілодобово та без вихідних.

Хоч більша частина замовлень і фіксується у межах Києва та Київської області, ми з радістю доставимо вас навіть в самі непопулярні населені пункти по всій Україні. Вам потрібно тільки вибрати місце призначення і час прибуття, решту ми зробимо з притаманним нам професіоналізмом і гарантованим знаком якості.

Ми любимо кожного пасажира і боремося за його рівень комфорту і безпеки. Саме з цієї причини кожен наш водій щорічно проходить внутрішню атестацію і здає ряд нормативних екзаменів, за результатами яких ми приймаємо рішення про продовження контракту з виконавцем. Для нас немає нічого важливішого і ціннішого вашої безпеки та комфортного перебування в дорозі.

Крім іншого, наша компанія з радістю працює як з фізичними, так і юридичними особами і ми володіємо всіма необхідними документами, для укладення договорів на надання транспортних послуг для вашої компанії. Якщо вам потрібен підрядник, який займеться транспортним розвезенням персоналу, ми з радістю запропонуємо вам декілька варіантів обслуговування, серед яких ви зможете вибрати відповідний пакет послуг і при потребі відкоригуємо його під ваші особисті потреби.

Ми можемо задовольнити будь-які трансферні побажання. У числі найбільш популярних на даний момент: туристичні поїздки як по Києву, так і по всій Україні, поїздки до моря, в Буковель і багато інші туристичні та знакові напрямки по всій країні. Крім туристичних перевезень, ми часто обслуговуємо весілля, делегації та урочисті заходи, займаємося трансферами в/з аеропортів та вокзалів. Нам довіряють перевезення дітей як локально, так і на далекі відстані.

Що б вам не треба було і куди б вам не було потрібно дістатися, самим надійним і безпечним транспортним перевізником для вас з радістю стане компанія "АвтоТрансфер". Навіть якщо в списку наших послуг ви не знайдете необхідну саме вам - замовте дзвінок - разом ми обов'язково придумаємо як вам допомогти.

Будемо раді знайомству та сподіваємося на плідну та довготривалу співпрацю!

З пов., Ваш "АвтоТрансфер"