Оренда мікроавтобуса по Києву, області та Україні.


Оренда мікроавтобуса

Ще кілька років тому послуги транспортних компаній не користувалися настільки високою популярністю, через те, що в країні пройшов божевільний автомобільний бум. Куди б не потрібно було поїхати групі людей, вони це робили самостійно, консолідуючись в невеликі автомобільні групки. Однак, по закінченню декількох років, люди стали втомлюватися від таких вояжів, які вимагають максимальної концентрації на всьому проміжку шляху для водіїв і послуга оренди мікроавтобуса стала як ніколи актуальною.

Зовсім не важливо за яким маршрутом і в яку точку призначення ви збираєтеся поїхати невеликою компанією, будь то поїздка за місто, на море, або вам потрібно зробити автопрогулянку по Києву. На кожне з поставлених вами завдань у нас є цілий ряд рішень. Наш автопарк представлений кількома десятками різних одиниць автобусів, серед яких ви зможете вибрати найбільш актуальні варіанти особисто для вас.

Якщо вам потрібен мікроавтобус для туристичної поїздки по Києву, ми зможемо запропонувати цілий ряд варіантів маршрутів по самим знаковим місцям столиці. Насолодіться красою та історичними пам'ятками однією з найкрасивіших столиць Європи.

У разі, якщо вам потрібен швидкий і комфортний трансфер по місту, ми з радістю запропонуємо найбільш оптимальний маршрут, оптимізований під особливості трафіку в ті, чи інші години завантаженості на дорогах. Ви отримаєте широкий вибір варіантів для кожної з поставлених перед нами завдань. Оренда мікроавтобуса для нас поняття досить широке. Ми не просто надаємо наш транспорт з водієм у ваше розпорядження, ми намагаємося допомогти кожному клієнтові досягти максимального комфорту в дорозі, зі всіма витікаючими наслідками.

Але якщо вам потрібно прокат буса для поїздки по області, то нашою метою стане максимальна адаптивність мікроавтобуса під зазначений маршрут і кількість пасажирів. Куди б вам не треба було поїхати, ми зробимо це швидше, комфортніше і безпечніше кого-небудь на ринку.

Ми постійно стежимо за технічним станом всіх наших мікроавтобусів і гарантовано надаємо всім своїм клієнтам найвищий сервіс та безпеку в дорозі, адже досить часто наші мікроавтобуси орендують для поїздок по всій Україні, а дальня дистанція перевезення пасажирів, це додаткова відповідальність на перевізника. Для того, щоб забезпечити швидкий, комфортний і безтурботний шлях у будь-який населений пункт країни, ми регулярно проводимо додаткові технічні огляди всіх наших мікроавтобусів і автобусів, без будь-яких винятків. Крім іншого - нами регулярно проводяться екзаменаційні роботи по атестації співробітників і в першу чергу - наших водіїв. Для досягнення максимального рівня комфортності і безпеки в дорозі ми повинні бути впевнені в тому, що ваш водій - професіонал вищої категорії і ви перебуваєте в більш ніж надійних руках.

Це правило стосується всіх наших мікроавтобусів, автобусів, в тому числі і тих, які здійснюють перевезення пасажирів у межах міста. Не важливо скільки вам потрібно проїхати - 2 або 2000 км., ваша безпека - наше основне завдання.

Якщо ви шукаєте оренду мікроавтобуса недорого, то ми з радістю повідомляємо вам, що політика транспортної компанії "АвтоТрансфер" базується на декількох основних складових, однією з яких є - грамотне формування цінової політики для кожного клієнта. Ми практикуємо систему знижок, часто пропонуємо акційні умови і не складаємо чіткий цінник для всіх послуг. До кожного клієнта у нас персональний підхід. Ми врахуємо ваш бюджет і ваші побажання!

Поділитися: