Трансфер з аеропорту, в аеропорт за фіксованою вартістю.


Трансфер аеропорт

Автотранспортна Компанія "АвтоТрансфер" пропонує послугу трансфер з аеропорту та в аеропорт за фіксованою вартістю. Так само можливий єдиний тариф, який не залежить від дня тижня і часу перебування в дорозі. Подібний вид послуги прийнято вважати виконаним за фактом прибуття замовником до місця його призначення.

Як відомо, Київ - велике місто – великі відстані і чималі труднощі на шляху їх подолання. Потрапити з однієї точки в іншу, вливаючись в стрімкі потоки транспорту, який рухається по дорогах, вельми непросто. Наша автотранспортна компанія виконує послугу з доставки пасажирів в аеропорт та від нього. Скориставшись нашими послугами, ви гарантовано отримуєте високий сервіс, комфорт і безпеку протягом всієї подорожі.

У вартість вищезазначених послуг входить:

  • подача автомобіля в аеропорт;
  • очікування прибуття замовника на території аеропорту (час очікування обговорюється індивідуально);
  • доставка в кінцевий пункт прибуття. За умови затримки авіарейсу, додатковий час оплачується за заздалегідь узгодженою тарифікації.

У рамках туристичної спрямованості під трансфером прийнято розуміти доставку пасажира з аеропорту в напрямку готелю (чи інше місце) і назад. В рамках пасажирських перевезень, рамки даного поняття дещо ширше.

При співпраці з нами, вам не страшні ніякі відстані і кордони.
Замовити трансфер – означає прибути вчасно незважаючи ні на що.

Досить просто і легко вирішуються питання по доставці пасажирів з малих населених пунктів в аеропорти великих промислових міст.

Приклад класичної ситуації, коли вам потрібно трансфер від будівлі аеропорту в напрямку готелю. У такому разі до вас приїжджає водій нашої компанії, люб'язно зустрічає і надає допомогу по розміщенню речей.

Часом – це навіть питання іміджу. Припустимо, що вам потрібно організувати зустріч ділових партнерів з наступною їх доставкою в інше місто. З цією метою вам слід замовити автомобіль бізнес-класу за допомогою нашої компанії. Подібний жест з вашої сторони буде прийнятий відповідним чином, підвищуючи всі шанси на підписання взаємовигідних контрактів.

Для того щоб замовити трансфер, заповніть необхідну форму замовлення або ж зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом. Контактна інформація розташована у відповідному розділі нашого інтернет ресурсу.

Поділитися: